Meşrutiyet Mah, Yüksel Cad, Konur 2 Sok, No:28/1 ÇANKAYA - ANKARA
trende

ŞİRKET ARAŞTIRMASI

Anasayfa » ŞİRKET ARAŞTIRMASI

ŞİRKET ARAŞTIRMASI NEDİR?

Şirket araştırması, iş yapmak istediğiniz şirket veya ortak olacağınız şirketin veya kişinin tam teşekkülü verilerine ulaşmak mali durum ve çek risk raporu hazırlamak iş yapacağınız kişi veya ortağınızın gerçek hayattaki kişiliğini nekadar güvenebileceğiniz hakkındaki genel bir araştırma sistemidir.

ŞİRKET ARAŞTIRMASI HİZMETİ NASIL ALABİLİRİM?

Şirket araştırması hizmeti için vermiş olduğumuz hizmette bir çok bilgiye ulaşabilecek olmanız ve kafanızdaki bir çok soruya çözüm bulacaksınız. Bunun için dedektiflik bürosu firmamızdan özel dedektiflik hizmeti alarak iş yapmak istediğiniz veya ortak olmak istediğiniz şirket hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK & ARAŞTIRMA BÜROSU - TERCİH ETMENİZ GEREKEN NEDENLER

  • 2008 yılından bugüne kadar her işimizde başarıyı hedefledik, ve ulaştık sizinde başarınız bizim hedefimizdir.
  • Tüm çalışmalarımız sözleşme içerisinde olup, kişisel ve özel bilgileriniz tamamen özel kalmakta olup paylaşılması söz konusu değildir.
  • Müşterilerimizin bizlere güvenmesi için, hukuksal çerçeve altında bütün sözleşmeler yapılarak çalışmaya başlanmaktadır.
  • Profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaya odaklanmış bir firma olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.
  • Çalışmalarımız’da öncelikle müşteri memnuniyetini ön safada tutarak çalışmalarımızı tamamlamaktayız.

YASAL UYARI : Özel Dedektiflik & Araştırma Bürosu, Kurumsal firmamız, Maliye bakanlığı ve Ankara ticaret odasına kayıtlı olup faaliyet belgesi ve marka tescil belgesine sahip kurumsal bir firmadır. Web sitemiz içerisinde bulunan resim, makale, figür ve diğer haberler tarafımıza aittir. İzinsiz bir şekilde kopyalanması ve alıntı yapılarak farklı web sitelerinde kullanılması suç oluşturmaktadır. Bu durumların tespiti halinde yasal haklarımızı kullanacağımızı bilmenizi isteriz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU KURUMSAL & BİREYSEL PROFESYONEL DEDEKTİFLİK ÇÖZÜMLERİ.
eş takibi dedektiflik bürosu özel dedektif dedektif antalya dedektif