Meşrutiyet Mah, Yüksel Cad, Konur 2 Sok, No:28/1 ÇANKAYA - ANKARA
trende

PERSONEL ARAŞTIRMASI

Anasayfa » PERSONEL ARAŞTIRMASI

PERSONEL ARAŞTIRMASI NEDİR?

Genel olarak gelişmiş olan ülkelerde faaliyet göstermekte olan firmalar 100 seneyi aşkındır çalışmakta olan firma personellerini takipe almaktadır. Faliyette olan birçok kendi bünyesinde çalışan güvenlik, istihbarat, ve araştırma bölümleri bulunmaktadır. Bu tarz büyük firmalar kendi personellerinin araştırmasını bu bölümlere yaptırmaktadırlar.

Büyük markalaşmış olan firmalar kendi sektörlerinde söz sahibi olan firmalar kendi bünyesindeki çalıştırdıkları personellerin verimliliği arttırmak adına çalışan personelleri hakkında araştırma yapılması konusunda hizmet almaktadırlar.

PERSONEL ARAŞTIRMASI HİZMETİ NASIL ALABİLİRİM?

Firmanızdaki çalışan personel hakkında yeterince bilgiye sahip değilseniz ve o personel hakkında usulsüz iş ve işlem yaptığını düşünüyorsanız ve bu konudan dolayı şüpheleniyorsanız personel araştırma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK & ARAŞTIRMA BÜROSU - TERCİH ETMENİZ GEREKEN NEDENLER
  • 2008 yılından bugüne kadar her işimizde başarıyı hedefledik, ve ulaştık sizinde başarınız bizim hedefimizdir.
  • Tüm çalışmalarımız sözleşme içerisinde olup, kişisel ve özel bilgileriniz tamamen özel kalmakta olup paylaşılması söz konusu değildir.
  • Müşterilerimizin bizlere güvenmesi için, hukuksal çerçeve altında bütün sözleşmeler yapılarak çalışmaya başlanmaktadır.
  • Profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaya odaklanmış bir firma olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.
  • Çalışmalarımız’da öncelikle müşteri memnuniyetini ön safada tutarak çalışmalarımızı tamamlamaktayız.
  • YASAL UYARI : Özel Dedektiflik & Araştırma Bürosu, Kurumsal firmamız, Maliye bakanlığı ve Ankara ticaret odasına kayıtlı olup faaliyet belgesi ve marka tescil belgesine sahip kurumsal bir firmadır. Web sitemiz içerisinde bulunan resim, makale, figür ve diğer haberler tarafımıza aittir. İzinsiz bir şekilde kopyalanması ve alıntı yapılarak farklı web sitelerinde kullanılması suç oluşturmaktadır. Bu durumların tespiti halinde yasal haklarımızı kullanacağımızı bilmenizi isteriz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU KURUMSAL & BİREYSEL PROFESYONEL DEDEKTİFLİK ÇÖZÜMLERİ.
eş takibi dedektiflik bürosu özel dedektif dedektif antalya dedektif