Meşrutiyet Mah, Yüksel Cad, Konur 2 Sok, No:28/1 ÇANKAYA - ANKARA
trende

MARKA PATENT ARAŞTIRMASI

Anasayfa » MARKA PATENT ARAŞTIRMASI

MARKA PATENT ARAŞTIRMASI NEDİR?

Marka, bir işletmenin mal ve hizmetlerini diğer işletmelerin mal ve hizmetlerinden ayırt eden şahış adları dahil hertürlü şekiller, rakamlar, harflerin ambalajların ve malların biçimi olmak ile beraber sicilde gösterilebilir ve ayırt edici bir işarettir.

Marka tescili başvuru yapıldıktan sonra Türkiye`de 10 sene süresi devam etmektedir. Her 10 senede markanın yasal yenileme süresi içerisinde kurum veya kuruluş tarafından harç ücreti ödenmesi halinde sınırsız sürede marka koruması devam ettirilebilir.

MARKA PATENT HİZMETİ NASIL ALABİLİRİM?

Marka başvurusu yapılmadan önce, tescili istenilen markanın tescil edilebilirliğine ilişkin ücretsiz olarak marka araştırma raporu ve risk analizi

Tescili istenilen markanın veya yakın benzerlerinin başkası adına daha önce tescil edilip edilmediğine ilişkin marka benzerlik araştırma raporu

Başvurunun TÜRKPATENT’e dosyalanması ve başvurunun takibi

Başvurunun 2 aylık ilan aşamasında üçüncü kişilerden gelebilecek olası itirazların takibi ve değerlendirilmesi

Marka tescil işleminin sonuçlanması ve tescil belgesinin gönderimi

Başvurunun tescile bağlandıktan sonra 10 yıl sonraki yenileme sürecinin takibi

Her ay yayımlanan resmi marka bülteninin takip edilmesi, benzer markaların izlenmesi ve itiraz işlemlerinin dosyalanması

Marka devir, lisans işlemlerinin dosyalanması ve adres, unvan değişikliklerinin sicile kaydı

Tanınmış Marka başvurusu

Rakip firma başvuru izleme

ÖZEL DEDEKTİFLİK & ARAŞTIRMA BÜROSU - TERCİH ETMENİZ GEREKEN NEDENLER

  • 2008 yılından bugüne kadar her işimizde başarıyı hedefledik, ve ulaştık sizinde başarınız bizim hedefimizdir.
  • Tüm çalışmalarımız sözleşme içerisinde olup, kişisel ve özel bilgileriniz tamamen özel kalmakta olup paylaşılması söz konusu değildir.
  • Müşterilerimizin bizlere güvenmesi için, hukuksal çerçeve altında bütün sözleşmeler yapılarak çalışmaya başlanmaktadır.
  • Profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaya odaklanmış bir firma olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.
  • Çalışmalarımız’da öncelikle müşteri memnuniyetini ön safada tutarak çalışmalarımızı tamamlamaktayız.

YASAL UYARI : Özel Dedektiflik & Araştırma Bürosu, Kurumsal firmamız, Maliye bakanlığı ve Ankara ticaret odasına kayıtlı olup faaliyet belgesi ve marka tescil belgesine sahip kurumsal bir firmadır. Web sitemiz içerisinde bulunan resim, makale, figür ve diğer haberler tarafımıza aittir. İzinsiz bir şekilde kopyalanması ve alıntı yapılarak farklı web sitelerinde kullanılması suç oluşturmaktadır. Bu durumların tespiti halinde yasal haklarımızı kullanacağımızı bilmenizi isteriz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU KURUMSAL & BİREYSEL PROFESYONEL DEDEKTİFLİK ÇÖZÜMLERİ.
eş takibi dedektiflik bürosu özel dedektif dedektif antalya dedektif