Meşrutiyet Mah, Yüksel Cad, Konur 2 Sok, No:28/1 ÇANKAYA - ANKARA
trende

ÖGRENCİ ARAŞTIRMASI

Anasayfa » ÖGRENCİ ARAŞTIRMASI

ÖĞRENCİ ARAŞTIRMASI NEDİR?

Öğrenci araştırması ebeveynler ile aynı şehirde veya farklı şehirde okuyan çocukların ders durumu, arkadaş çevresi, kötü alışkanlıkları, gibi durumların önceden tespit edilmesidir. Özellikle ailelerin çocukları üzerinde yasal sınırlar içerisinde alkol, sigara, uyuşturucu, fuhuş, hırsızlık gibi sorunları olduğundan şüphe edilen öğrenci velileri araştırma hizmetinden faydalanmayı tercih etmektedir.

ÖĞRENCİ ARAŞTIRMA HİZMETİ NASIL YAPILIR?

Siz velilerin vereceği bilgiler doğrultusunda, öğrenci hakkında detaylı bilgi toplamaktayız. Kişi nekadar çok bilgi sağlarsa süreçte okadar hızlı olur. Öğrencinin özel ve sosyal hayatı hakkında yaptığımız araştırmalar sonucunda bilgileri size sunmaktayız. Vereceğimiz bu hizmette herhangi yasal ihlal söz konusu değildir. Özel dedektiflik hizmetlerinde teknik takip, sanal takip, birebir takip sistemi kullanılmaktadır.

Bu hizmet kapsamında takip edilecek öğrencinin gittiği yerler, konuştuğu insanlar vede eğitim durumu eksiksiz olarak incelenmektedir. Bu sayede çocukları hakkında bilgi sahibi olan aileler gönül rahatlığıyla hayatlarına devam ederler. Aksi halde endişe duyulacak bir durum söz konusu olduğunda, geleceğe dönük oluşabilecek sorunları ortadan kaldırırlar. Bu yüzden alınması gereken profesyonel dedektiflik hizmeti çok önemlidir.

ÖZEL DEDEKTİFLİK & ARAŞTIRMA BÜROSU - TERCİH ETMENİZ GEREKEN NEDENLER

  • 2008 yılından bugüne kadar her işimizde başarıyı hedefledik, ve ulaştık sizinde başarınız bizim hedefimizdir.
  • Tüm çalışmalarımız sözleşme içerisinde olup, kişisel ve özel bilgileriniz tamamen özel kalmakta olup paylaşılması söz konusu değildir.
  • Müşterilerimizin bizlere güvenmesi için, hukuksal çerçeve altında bütün sözleşmeler yapılarak çalışmaya başlanmaktadır.
  • Profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaya odaklanmış bir firma olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.
  • Çalışmalarımız’da öncelikle müşteri memnuniyetini ön safada tutarak çalışmalarımızı tamamlamaktayız.

YASAL UYARI : Özel Dedektiflik & Araştırma Bürosu, Kurumsal firmamız, Maliye bakanlığı ve Ankara ticaret odasına kayıtlı olup faaliyet belgesi ve marka tescil belgesine sahip kurumsal bir firmadır. Web sitemiz içerisinde bulunan resim, makale, figür ve diğer haberler tarafımıza aittir. İzinsiz bir şekilde kopyalanması ve alıntı yapılarak farklı web sitelerinde kullanılması suç oluşturmaktadır. Bu durumların tespiti halinde yasal haklarımızı kullanacağımızı bilmenizi isteriz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU KURUMSAL & BİREYSEL PROFESYONEL DEDEKTİFLİK ÇÖZÜMLERİ.
eş takibi dedektiflik bürosu özel dedektif dedektif antalya dedektif