Meşrutiyet Mah, Yüksel Cad, Konur 2 Sok, No:28/1 ÇANKAYA - ANKARA
trende

HUKUK DANIŞMANLIĞI

Anasayfa » HUKUK DANIŞMANLIĞI

HUKUK DANIŞMANLIĞI NEDİR?

Hukuk danışmanlığı, kişi yada kurumlara hukuki konularda danışmanlık hizmeti veren icra ve dava takipleri yapan uzman kişidir.

HUKUK DANIŞMANLIĞI NASIL ALABİLİRİM?

Hukuk danışmanlık hizmetlerimiz için mesafe veya yer engeli bulunmamaktadır. İletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle tarafımıza ulaşmanız halinde siz değerli müşterimizi bilgilendirmekteyiz.

Mevcut dava dosyaları tarafımıza ulaştırılması halinde, dosyanın incelenmesi, sorunların tespiti sonrasında olası sonuçlar, alınması gereken önlemler, yapılması gerekenler konusunda sizleri bilgilendirmekte ve önerilerde bulunmaktayız.

Belge ve sözleşmelerin hazırlanması, ihbarname ve ihtarnamelerin düzenlenmesi hukuki danışmanlık hizmetlerimiz kapsamındadır.. Bizlere ulaşarak uzman hukuk danışmanlarımızdan ön bilgi alabilirsiniz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK & ARAŞTIRMA BÜROSU - TERCİH ETMENİZ GEREKEN NEDENLER

  • 2008 yılından bugüne kadar her işimizde başarıyı hedefledik, ve ulaştık sizinde başarınız bizim hedefimizdir.
  • Tüm çalışmalarımız sözleşme içerisinde olup, kişisel ve özel bilgileriniz tamamen özel kalmakta olup paylaşılması söz konusu değildir.
  • Müşterilerimizin bizlere güvenmesi için, hukuksal çerçeve altında bütün sözleşmeler yapılarak çalışmaya başlanmaktadır.
  • Profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaya odaklanmış bir firma olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.
  • Çalışmalarımız’da öncelikle müşteri memnuniyetini ön safada tutarak çalışmalarımızı tamamlamaktayız.

YASAL UYARI : Özel Dedektiflik & Araştırma Bürosu, Kurumsal firmamız, Maliye bakanlığı ve Ankara ticaret odasına kayıtlı olup faaliyet belgesi ve marka tescil belgesine sahip kurumsal bir firmadır. Web sitemiz içerisinde bulunan resim, makale, figür ve diğer haberler tarafımıza aittir. İzinsiz bir şekilde kopyalanması ve alıntı yapılarak farklı web sitelerinde kullanılması suç oluşturmaktadır. Bu durumların tespiti halinde yasal haklarımızı kullanacağımızı bilmenizi isteriz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU KURUMSAL & BİREYSEL PROFESYONEL DEDEKTİFLİK ÇÖZÜMLERİ.
eş takibi dedektiflik bürosu özel dedektif dedektif antalya dedektif