Meşrutiyet Mah, Yüksel Cad, Konur 2 Sok, No:28/1 ÇANKAYA - ANKARA
trende

Horasan Özel Dedektiflik Bürosu, Horasan Dedektif, Horasan Dedektiflik

Horasan Özel Dedektiflik Bürosu, Horasan Dedektif, Horasan Dedektiflik

Özel Dedektiflik Bürosu, firmamız 2008 yılında kurulmuş olan, uzman personel ekip ve tam donanımlı araçlarıyla sizlere kurumsal ve bireysel hizmet sunmaktadır. Piyasa’da olan sahte dedektif hizmeti sunan, hiç bir şekilde ofisi bulunmayan, gizliliğe önem vermeyerek insanların özel bilgilerini farklı kar amaçlı kullanarak sözde dedektiflik hizmeti sunduğunu söyleyen kişiler ile hiç bir şekilde bağlantımız bulunmamaktadır.

Bu hususda siz değerli müşterilerimizin ve saygı değer ziyaretçilerimizin açık bir bilgi olarak bu bilgilendirme metnini dikkate almasını önemle rica ederiz. Amacımız kurulduğumuz ilk günden itibaren siz müşterilerimize kurumsal ve bireysel hizmet alanları konusunda kusursuz özel dedektiflik hizmet anlayışı odaklı hizmet sunmaktır. Hizmet içeriği her ne olursa olsun, gizlilik sözleşmesini mutlaka imzalamak zorunda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Gizlilik sözleşmesi ve Müşteri sözleşmesi dahilinde hizmet sunmakta olan kurumsal bir firmayız. Her çalışmamız için de ayrı fatura kesmek ve bunu devlete KDV olarak ödemek zorundayız. Merdiven altı olarak tabir edilen bazı sitelerin şöyle ki; Konuşma uslubunu bilmeyen sözde dedektiflik hizmeti sunanlar, karşısındaki müşterisine farklı bir yaklaşım ile yakınlık kurmaya çalışan, sözleşme politikasını bilmeyen, gizliliğe önem vermeyen, müşteriye söylenilen sözlerin arkasında durmayan kişi ve kişilere asla itibar etmeyiniz. Lütfen hizmet almadan evvel gizlilik sözleşmesi ve müşteri sözleşmesi talebinde bulunarak karşılıklı olarak imzalayınız.

Dedektiflik Bürosu firmamız Türkiye standartlarında güvenilir çalışmaları sağlayarak siz değerli müşterilerinin sorunlarını çözme adına profesyonel ekip kadrosu ve geniş bilgi yelpazesi dahilinde güvenilir faaliyet sunmayı hedeflemiştir. Bu sektörde hedefimiz sektörün bize kazandırmış olduğu deneyim ve bilgi birikimidir. Her web sitesinde yazılan gibi “laf olsun, torba dolsun” kaba tabiri ile cümle geçiştirmesi asla yapmıyoruz! Bizi tanıyan, referans gösteren, ortak çalışma sağlamış olduğumuz kurum/kuruluş ve en önemlisi ise değerli müşterilerimizin kıymetli yorumları çalışma politikamızın ne derece memnuniyet garantili olduğunu yansıtmaktadır.

Eğer bir dedektif arıyor iseniz, Kurumsal ve Bireysel hizmet alanları konusunda dedektiflik hizmetine ihtiyacınız var ise mutlaka web sitemizde bulunan iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçerek dedektiflik hizmeti hizmet alanları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Özel Dedektif hizmeti almadan evvel mutlaka dikkat etmeniz gereken bir kaç önemli unsur bulunmaktadır. Lütfen bu uyarımızı dikkate alın ve dolandırılmayın! En çok dikkat etmeniz gereken durum şudur; Dedektiflik sitesinde var olan kurumsal konsept, O firmaya ait olan bir web sitesinin kurumsal olup olmamasını değerlendirmeniz, telefon ile yapacağınız görüşmelerde size ifade edilen cümlelerin ne derece ılımlı olduğu, herşeyden önce ise gizlilik ve müşteri sözleşmesinin önemidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU KURUMSAL & BİREYSEL PROFESYONEL DEDEKTİFLİK ÇÖZÜMLERİ.
eş takibi dedektiflik bürosu özel dedektif dedektif antalya dedektif