Meşrutiyet Mah, Yüksel Cad, Konur 2 Sok, No:28/1 ÇANKAYA - ANKARA
trende

GÖRÜŞME FİYATLARI

Anasayfa » GÖRÜŞME FİYATLARI

Değerli müşterilerimiz, önemli bir husus konusunda sizleri bilgilendirmek isteriz. Bu bilgilendirme metnini eğer sizinle paylaşmamış olsaydık, siz bizimle ilgili olarak “ön görüşme, bilgi alma” gibi konularında ücret istediğimizi ve açık konuşmak gerekirse paragöz olarak sınıflandıracağınızı bildiğimiz için böyle bir makale hazırlamak ve altına da gerekli bilgilendirme metnini sizinle paylaşmak istedik. Taktir edersiniz ki bir çok dedektiflik sitesi kurulmuş ve aktif olarak hizmet vermek için yayın yapmaktadır.

Tabi bizler kimin Kurumsal, kimlerin ise Bireysel anlamda faaliyet gösterdiğini bilemeyiz. Bu iyi niyet konusunda, piyasada bu işi yapan kişilerin bir çoğu belirli firmaları arayarak fiyat bilgisi alarak, karşısında olan müşterilerine sunacağı hizmet konusunda bilgi sahibi olmadığı için, O müşteriden işi almak adına sizden ön bilgiyi toplayarak farklı müşterilere bu bilgileri satmaktadır.

Biz bu durumların önüne geçmek için böyle bir karar aldık firma olarak, sizlerin de bu husus da bizlere anlayış göstermesini rica ederiz. Müşterilerimiz ile karşılıklı olarak imzalanan sözleşme sonrasında alınan bu ücret tamamen müşteriye geri iade edilecek olup, anlaşmamız sonrasında ücretlendirme sözleşme üzerinden ücretlendirilmeye devam edilecektir.

MÜŞTERİ GÖRÜŞME FİYATLANDIRMASI

Hafta içi mesai saatleri içerisinde ön görüşme, fikir ve bilgi 09:00 – 15:45 saatleri içerisinde 250 TL‘dir.

Hafta içi mesai saatleri dışında ön görüşme, fikir ve bilgi 16:00 – 24:00 saatleri içerisinde 400 TL‘dir.

Hafta içi ve Hafta sonu ofis dışında ön görüşme, fikir ve bilgi saat farketmeksizin 600 TL‘dir.

Ankara dışı görüşmeler için, masraf-gider dahil ön görüşme, fikir ve bilgi saat farketmeksizin 750 TL‘dir.

DEDEKTİFLİK HİZMETİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU KURUMSAL & BİREYSEL PROFESYONEL DEDEKTİFLİK ÇÖZÜMLERİ.
eş takibi dedektiflik bürosu özel dedektif dedektif antalya dedektif