Meşrutiyet Mah, Yüksel Cad, Konur 2 Sok, No:28/1 ÇANKAYA - ANKARA
trende

DOLANDIRICILIK ARAŞTIRMASI

Anasayfa » DOLANDIRICILIK ARAŞTIRMASI

DOLANDIRICILIK ARAŞTIRMASI NEDİR?

Kolay yoldan gelir elde etmek için insanların birbirlerini maddi ve manevi açıdan dolandırdıkları görülmüştür. Dolandırıcılık insanların iyi niyetini suistimal ederek kandırarak haksız kazanç elde etmeye çalışan insanların yaptığı bir eylemdir. Dolandırıcılık artık günümüzde özellikte internet ve telefon üzerinden kendilerini polis, savcı veya hakim gibi olarak tanıtıp insanları kandırarak maddi gelir elde etmeye çalışanlar özellikle telefonlarına kontör, banka hesaplarına para alarak yapmaktadırlar.

Dolandırıcılık yapan kişiler insanların dini duygularını kullanarak isteklerine alet edip maddi ve manevi olarak dolandırmaktadırlar. Dolandırıcılar sahte evrak düzenleyerek ev, yazlık, arsa gibi gayrimenkul satışı yaparak insanları kandırmaktadırlar. Son günlerde ise evli bireylerin dahi evlilik vaadiyle insanları dolandırdığı sıkça görülmüştür.

DOLANDIRICILIK ARAŞTIRMASI HİZMETİ NASIL ALINIR?

Dolandırıcılık çok kapsamlı bir eylemdir. Her konuda dolandırıcılık yapılmaktadır. Örnek verecek olursak başka birinin aracını sahte evrak düzenliyerek satışını yapmaktadırlar veya bir ev bir arsayı sahte belgelerle düzenleyerek satışını yapmaktadırlar. Dolandırıcı ve nitelikli dolandırıcı iki sınıfa ayrılmaktadır, evrakta sahtecilik ve dolandırıcı ikisi farklı suç unsurudur. Dolandırıcı maduru oldunuz veya kandırıldınız büyük bir zarara uğradınız bizlere günün her saati ulaşarak müşteri danışma hattımızdan dolandırıcı araştırması talebinde bulunabilirsiniz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK & ARAŞTIRMA BÜROSU - TERCİH ETMENİZ GEREKEN NEDENLER

  • 2008 yılından bugüne kadar her işimizde başarıyı hedefledik, ve ulaştık sizinde başarınız bizim hedefimizdir.
  • Tüm çalışmalarımız sözleşme içerisinde olup, kişisel ve özel bilgileriniz tamamen özel kalmakta olup paylaşılması söz konusu değildir.
  • Müşterilerimizin bizlere güvenmesi için, hukuksal çerçeve altında bütün sözleşmeler yapılarak çalışmaya başlanmaktadır.
  • Profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaya odaklanmış bir firma olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.
  • Çalışmalarımız’da öncelikle müşteri memnuniyetini ön safada tutarak çalışmalarımızı tamamlamaktayız.

YASAL UYARI : Özel Dedektiflik & Araştırma Bürosu, Kurumsal firmamız, Maliye bakanlığı ve Ankara ticaret odasına kayıtlı olup faaliyet belgesi ve marka tescil belgesine sahip kurumsal bir firmadır. Web sitemiz içerisinde bulunan resim, makale, figür ve diğer haberler tarafımıza aittir. İzinsiz bir şekilde kopyalanması ve alıntı yapılarak farklı web sitelerinde kullanılması suç oluşturmaktadır. Bu durumların tespiti halinde yasal haklarımızı kullanacağımızı bilmenizi isteriz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU KURUMSAL & BİREYSEL PROFESYONEL DEDEKTİFLİK ÇÖZÜMLERİ.
eş takibi dedektiflik bürosu özel dedektif dedektif antalya dedektif