Meşrutiyet Mah, Yüksel Cad, Konur 2 Sok, No:28/1 ÇANKAYA - ANKARA
trende

ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ

Anasayfa » ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ

ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ NEDİR?

Online itibar yönetimi, kurumsal ve bireysel firmaların internet üzerinden yapılan hareketlerin ne şekilde algılandığı ve diğer firmaların ne gibi tutumlar gözlemlediğini gösteren bir algıdır. Online itibar yönetimi ise bu algıların yönetilmesindeki en büyük algıdır.

ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ HİZMETİ NASIL ALABİLİRİM?

İnternet sektöründe şirketiniz veya firmanızla alakalı yapılan pozitif yorumlarınızı öne çıkararak itibarınızı ön plana alarak katkıda bulunabiliriz. Firmanızla alakalı yapılan negatif yorumların ise doğru şekilde yöneterek algınızı koruyabiliriz.

Bu hizmetten faydalanmak ve detaylı bilgiye sahip olmak için iletişim araçlarımızdan faydalarak bizlere ulaşabilir ve detayli bilgi alabilirsiniz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK & ARAŞTIRMA BÜROSU - TERCİH ETMENİZ GEREKEN NEDENLER

  • 2008 yılından bugüne kadar her işimizde başarıyı hedefledik, ve ulaştık sizinde başarınız bizim hedefimizdir.
  • Tüm çalışmalarımız sözleşme içerisinde olup, kişisel ve özel bilgileriniz tamamen özel kalmakta olup paylaşılması söz konusu değildir.
  • Müşterilerimizin bizlere güvenmesi için, hukuksal çerçeve altında bütün sözleşmeler yapılarak çalışmaya başlanmaktadır.
  • Profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaya odaklanmış bir firma olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.
  • Çalışmalarımız’da öncelikle müşteri memnuniyetini ön safada tutarak çalışmalarımızı tamamlamaktayız.

YASAL UYARI : Özel Dedektiflik & Araştırma Bürosu, Kurumsal firmamız, Maliye bakanlığı ve Ankara ticaret odasına kayıtlı olup faaliyet belgesi ve marka tescil belgesine sahip kurumsal bir firmadır. Web sitemiz içerisinde bulunan resim, makale, figür ve diğer haberler tarafımıza aittir. İzinsiz bir şekilde kopyalanması ve alıntı yapılarak farklı web sitelerinde kullanılması suç oluşturmaktadır. Bu durumların tespiti halinde yasal haklarımızı kullanacağımızı bilmenizi isteriz.

ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU KURUMSAL & BİREYSEL PROFESYONEL DEDEKTİFLİK ÇÖZÜMLERİ.
eş takibi dedektiflik bürosu özel dedektif dedektif antalya dedektif