Meşrutiyet Mah, Yüksel Cad, Konur 2 Sok, No:28/1 ÇANKAYA - ANKARA
trende

EKİBİMİZ

Anasayfa » EKİBİMİZ

EKİBİNİZ NE DERECE UZMAN?

ÖZEL DEDEKTİFLİK & ARAŞTIRMA BÜROSU, 2008 yılında kurulmuştur. 12 yıllık tecrübesi ile Dedektiflik sektöründe kaliteli hizmetin tek adresidir. Kalitemizin arkasında bize değer katan siz değerli müşterilerimizin değerli görüşleri ve sunmuş olduğumuz hizmetin tarafınızca memnuniyet odaklı olmasıdır.


Saha da görev almakta olan uzman personel ekibimiz çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev yapmış ve emekliye ayrılmış çalışan personeller olmak ile beraber, müşterilerimizin isteklerine hızlı ve memnuniyet odaklı çözüm üretebilmek adına özenle seçilerek oluşturulmuş bir ekip kadrosuna sahiptir. Tarafımızdan istenilen hizmet içeriğine göre oluşturmuş olduğumuz ekip konseptini belirleyerek, sizlere belirtmiş olduğumuz süre içerisinde hızlı bir çözüm dönüşü sağlamak adına özenle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.


GÜLER YÜZLÜ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, HIZLI VE KESİNTİSİZ ÇÖZÜM İÇİN BİZİ ARAYIN!

ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU KURUMSAL & BİREYSEL PROFESYONEL DEDEKTİFLİK ÇÖZÜMLERİ.
"Eş takibi, Evlilik öncesi araştırma, Adres tespiti, gibi konularda tamamen uzman özel dedektif ekibimiz sizlere bu hizmet alanlarında en doğru bulguyu sunmayı memnuniyet olarak hedef belirlemiştir. Bizim amacımız tamamen dedektiflik bürosu sektöründe en iyi hizmeti, en doğru bulguyla, kusursuz müşteri anlayışı odaklı ve profesyonel çözümler ile sizlere sunmaktır."
Call Now Button
WeCreativez WhatsApp Support
ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU WHATSAPP DESTEK HATTI
👋 Merhaba! iyi günler diliyoruz. Size hangi konuda ve nasıl yardımcı olabiliriz?
dedektiflik bürosu eş takibi ankara dedektif