Meşrutiyet Mah, Yüksel Cad, Konur 2 Sok, No:28/1 ÇANKAYA - ANKARA
trende

DEDEKTİFLİK FİYATLARI

Anasayfa » DEDEKTİFLİK FİYATLARI

DEDEKTİFLİK FİYATLARI NEDİR?

Özel Dedektiflik, ücretlendirme tablosu bir çok müşteri tarafınca merak edilen bir konu olmasına rağmen belirli siteler haricinde bir çok sitede fiyatlandırma ile ilgili olarak bilgi bulunmuyor. Her ne kadar web sitelerinde tatminkar bir bilgi bulunmamış olsa bile, biz yinede değerli müşterilerimize bu hususda ön bilgiyi sunmak adına böyle bir makale hazırlamak istedik. Biz ekibimiz ile elimizden geldiğince en iyi hizmeti, uygun fiyata kusursuz hizmet anlayışı odaklı olarak sunma çabasındayız. Amacımız müşterilerimizin hizmet alanı içerisinde alınan hizmetin memnuniyetini dile getirmesidir. Ankara içi, fiziki takip hizmetiyle ilgili olarak “iş detayına göre değişir.” ortalama günlük takip ücreti 1.000 TL + %18 KDV şeklinde değişiklik göstermektedir. Tabi bu fiyat içerisine konaklama, şehir dışı seyahatleri gibi masraflar dahil değildir. Ek masraflar tamamen müşteri tarafınca karşılanmaktadır. Bu hizmet içeriği standart tek kişilik ekip çalışmasını içermektedir.

Eğer ki fiziki takip Ankara il dışında yapılacak ve yine tek kişilik standart bir ekip ile sağlanacak ise iş detaylarına göre değişiklik göstermek ile beraber 2.000 – 2.500 TL + %18 KDV arası değişiklik göstermektedir. Eğer talebiniz uluslararası dedektiflik takip işlemleriyle ilgili ise bu faktör ve etkenlere göre değişiklik gösterir. Bu konuda lütfen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak kısa bir bilgi vermek gerekir ise 1 haftalık bir işlem ücreti 1.000€ – 1.500€ arası değişiklik gösterir. Tabi bu fiyatlandırmalar iş zorluk seviyesine göre değişiklik göstermekte olup, zorluk derecesine göre güncellenebilir. Günlük takip işlemleri haricinde haftalık ve aylık takip işlemlerinde dedektiflik ücretlerinde indirimli ikram fiyatları sağlanabilmektedir. Daha fazla detaylı bilgi almak için bizimle aşağıdaki telefon numaraları üzerinden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Türkiye’de dedektif tutmak çok zor! Zor olduğunu veya çok fazla para istendiğini düşünebilirsiniz. Şu var ki, ülkemiz çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Gelişmiş ve kültür açısından oldukça yüksek bir yapıya sahip, Kurumsal ve Bireysel hizmet alanları konusunda müşterilerin talebi üzerine hizmet içeriği konsepti belirlenir ve daha sonrasında ise ne kadar süre bu hizmet verilecek ise, dedektiflik fiyatlandırması ona göre belirlenir. Dedektiflik, hizmetinde net bir rakam olmamak ile beraber sağlanacak hizmetin içeriğini mutlaka ögrenip ve rakamı O şekilde belirlemek durumundayız.


DEDEKTİF HİZMETİ ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Dikkat etmeniz gereken bir husus var. Piyasada bu işi merdiven altı olarak tabir ettiğimiz kişiler yapmaktadır. Kendilerini kurumsal bir firma olarak gösterip, hiç bir şekilde ofisi bulunmayan ve sabit bir telefon numarası olmayan, lakayıklı bir şekilde karşısındaki kişiyle konuşmayı artık kendine alışkanlık haline getirmiş kişilere asla hiç bir şekilde itibar etmeyiniz.DEDEKTİFLİK HİZMETİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU KURUMSAL & BİREYSEL PROFESYONEL DEDEKTİFLİK ÇÖZÜMLERİ.
"Eş takibi, Evlilik öncesi araştırma, Adres tespiti, gibi konularda tamamen uzman özel dedektif ekibimiz sizlere bu hizmet alanlarında en doğru bulguyu sunmayı memnuniyet olarak hedef belirlemiştir. Bizim amacımız tamamen dedektiflik bürosu sektöründe en iyi hizmeti, en doğru bulguyla, kusursuz müşteri anlayışı odaklı ve profesyonel çözümler ile sizlere sunmaktır."
Call Now Button
WeCreativez WhatsApp Support
ÖZEL DEDEKTİFLİK ve ARAŞTIRMA BÜROSU WHATSAPP DESTEK HATTI
👋 Merhaba! iyi günler diliyoruz. Size hangi konuda ve nasıl yardımcı olabiliriz?
dedektiflik bürosu eş takibi ankara dedektif